قوانین همیاران مجموعه آجیلی

شرایط استفاده

۱. استفاده از سایت یا عضویت در سایت آجیلی، بیانگر پذیرش کلیه قوانین و مقررات سایت توسط کاربر می باشد.

۲. توجه شود که تنها افرادی که به سن قانونی ۱۸ سال تمام رسیده باشند می توانند فعالیت تجاری کنند.

۳. جهت فعالیت در سایت و همکاری با مجموعه آجیلی باید در سایت ثبت نام نمایید.

۴. آجیلی نمایندگی فروش رسمی ندارد و نماینده فروش آن افرادی هستند که تحت عنوان همیار فروش (بازاریاب) عضو مجموعه هستند و کد همیاری دارند.

۵. همیاران گرامی می توانند جهت دریافت کارت عضویت مجموعه آجیلی درخاست بدهند که این امر مستلزم بارگذاری عکس در پروفایل می باشد و البته که این کارت فقط نشانه ارتباط با مجموعه آجیلی می باشد و هیچ کاربرد دیگری ندارد.

۶. کاربران موظف هستند از سایت طبق قوانین استفاده نمایند و خلاف قانون عمل نکنند. در صورت مشاهده رفتار غیر قانونی کاربر متخلف باید تابع تصمیم و اقدام حقوقی آجیلی باشید و مسئولیت عواقب عمل خود را بعهده بگیرید.

۷. از آنجا که اطلاعاتی که وارد سایت می کنید مختص شماست، مسئولیت حفظ و نگهداری آن ها نیز تنها بر عهده ی شما می باشد و می بایست مسائل امنیتی را در نظر بگیرید و از دسترسی های غیر مجاز به اطلاعات خود جلوگیری کنید.

۸. مجموعه آجیلی تحت این قرارداد با کاربر این حق را برای خود محفوظ می داند که عضویت و/یا دسترسی کاربر به سایت را بدون اطلاع قبلی، در هر زمانی و به هر دلیلی تعلیق، محدود یا لغو کند. 

۹. هر گونه اختلاف یا ادعای مربوط به این سایت یا در ارتباط با آن باید توسط قوانین مجموعه آنلاین آجیلی کنترل و تفسیر شود.

مالکیت معنوی

کلیه عناصر موجود در این وب سایت (از جمله اطلاعات، اسناد، تولیدات، لوگوها، آرم ها، علائم تجاری، عناصر گرافیکی، تصاویر، خدمات و …) متعلق به مجموعه آنلاین آجیلی می‌باشند و هیچ شخصیت حقیقی و حقوقی بدون اجازه کتبی از این مجموعه اجازه کپی کردن، توزیع، نشر مجدد، واگذاری، نمایش، ارسال و انتقال آن‌ها را ندارد.

شرایط پذیرش و عدم پذیرش مسئولیت

۱.  سایت با دامنه www.ajeele.com به همراه علامت تجاری که بالای همین صفحه قابل رویت است، تنها سایت رسمی مجموعه آجیلی می باشد و این مجموعه هیچ سایت دیگری ندارد و هیچ مسئولیتی در برابر موارد جعلی نخواهد داشت.

۲. راه های ارتباط با مجموعه به طور کامل در بخش تماس با آجیلی بیان شده است و همیاران فروش آجیلی نیز با کارت همیاری مجموعه آجیلی قابل شناسایی هستند، بنابراین مجموعه آجیلی، مسئول موارد جعلی نمی باشد. 

۳. پشتیبانی سایت آجیلی از طریق تماس تلفنی می باشد زمان پاسخ گویی به تماس ها بین ساعات ۹ تا ۱۸ روزهای غیر تعطیل می باشد. در نتیجه ما جهت پشتیبانی موظف به پاسخ از طریق چت و … نیستیم و صرفا جهت رفغ مشکلات مشتریان گرامی از طریق پلتفرم های ارتباطی مثل واتساپ و اینستاگرام، همراه شما هستیم.

۴. هنگام ثبت نام در سایت باید تمامی اطلاعات درخواستی چه موارد الزامی و چه غیر الزامی را بطور صحیح و کامل وارد نمایید و در صورت ورود اشتباه اطلاعات بصورت عمدی یا سهوی، آجیلی مسئولیتی نداشته و تنها خود شما مسئول عواقب آن خواهید بود.

حفظ حریم خصوصی

کلیه اطلاعات کاربران از طرف مجموعه آجیلی محرمانه تلقی می شود و در اختیار هیچ شخض حقیقی یا حفوقی قرار نخواهد گرفت. (مگر به درخواست رسمی قوه قضائیه یا سازمان ها و نهادهای امنیتی)

“مجموعه آجیلی دارای پروانه کسب از اتجادیه کسب و کار مجازی و تابع قانون نظام صنفی می باشد و هیچگونه وابستگی به ارگانها، نهادهای دولتی، غیر دولتی و امنیتی ندارد”