فندق، عسل و زعفران سه ماده غذایی پر مزه و مفید هستند. ترکیب این سه ماده غذایی با هم می‌تواند به عنوان یکی از بهترین و پر مزه‌ترین تنقلات شماره‌یک دارای خواص بی‌شماری باشد.

عسل زعفران فندق عسل زعفران فندق

مواد سازنده ترکیب

فندق، مغذی و خوشمزه با مقادیر فراوانی از ویتامین‌ها، مواد معدنی، کربوهیدرات و چربی‌های سالم است و حاوی اسیدهای چرب ناسالم نیست. بلکه مواد مغذی مفیدی مانند اسیدهای چرب مونو غیراشباع و کلسترول مفید را به بدن ارائه می دهد.

زعفران فرآیندهای ضد التهابی و ضد سرطانی دارد، آنتی اکسیدان به عنوان یک ماده شیمیایی به عنوان پیشگیری در برابر عوارض ضایعاتی شناخته می‌شود، و مزایای دیگری مانند بهبود عملکرد مغز و حافظه، تسکین اضطراب و خشکی پوست و ریه را داراست.

عسل با پروتئین های خود شادی عمیقی در مغز ایجاد می کند و دارای مقادیر قابل توجهی ویتامین، پروتئین‌ها، مواد معدنی، آنزیم‌ها و اسیدهای آمینه است.

اگر مایل به تهیه این معجون خوشمزه هستید بهتر است مواد فوق را بصورت آنلاین و تازه از یک فروشگاه آنلاین دارای مجوز تهیه فرمایید.

محصولات فوق را از مجموعه آنلاین آجیل و خشکبار آجیلی در بسته بندی مناسب و بهداشتی، درب منزل خود دریافت کنید.

مناطق کشت زعفران

فندق، زعفران و عسل بیشتر در مناطق خاورمیانه، مدیترانه و شمال افریقا کشت می‌شوند و برخی از بهترین و خوشمزه ترین نوع آنها از این مناطق به دست می‌آید، به همین دلیل مشهور‌ترین فندق در هند، ایران و شمال‌ آفریقا به دست می آید.

عسل زعفران فندق عسل زعفران فندق

دلیل محبوبیت فندق در سراسر جهان

ترکیب عسل زعفران فندق خواص بی‌شماری دارد. به همین دلیل با توجه به میزان مواد مغذی، عصاره ها و الفتین های مفید موجود در این وعده غذایی در سراسر دنیا بسیار پرطرفدار است.

فندق به عنوان یک میوه خشک و با طعم و عطر بسیار خوب، در وعده های غذایی انسان ها جای خود را باز کرده است. بسیاری از افراد آن را به عنوان یک میان وعده سالم و دلچسب مصرف می کنند.
همچنین، دانه های فندق حاوی مواد مغذی مهمی همچون پروتئین، فیبر و ویتامین E هستند که برای حفظ سلامتی بسیار مفید هستند.
در ضمن، دانه های فندق به عنوان ماده اولیه در تولید محصولات دیگری مانند خامه، روغن و شکلات استفاده می شوند. به این دلایل، دانه های فندق در سراسر جهان محبوبیت دارند.
طبق آمارهای داده شده، ماده اصلی تشکیل دهنده نوتلا که پرطرفدارترین محصول شکلاتی در جهان است، فندق می باشد. خوب است بدانید نیمی از فندق، در آمریکا صرف تولید نوتلا می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *